LV RU

Auto aksesuāri

Māls un lubrikanti

Lubricant - smērviela darbam ar māliem un auto skrubjiem 750ml Shine Systems

Ražotājs: Shine Systems
Preces kods: ss875
Pieejamība: Pieejams noliktavā
Cena:
€ 4,50
Pievienot salīdzināšanai
Apraksts

Mīksts savienojums ar neitrālu pH, lai uzlabotu pulēšanas māla slīdamību uz krāsas virsmas. Drošs lakām, hromam, plastmasai, stiklam un citiem automašīnas ārējiem materiāliem. Nebojā māla un skrubja struktūru, pagarinot to kalpošanas laiku. Kompozīcijā iekļautie mazgāšanas līdzekļi palīdz efektīvāk tīrīt virsmu un samazina skrāpējumu iespējamību.

Struktūra:

ūdens, virsmaktīvās vielas sastāvs, smaržas, krāsviela.

Atšķaidīšana ar ūdeni:

To lieto neatšķaidītu.

Pielietojums:

Pirms sākt darbu ar mālu, uzklājiet kompozīciju ar smidzinātāju uz apstrādājamās virsmas, kurai jābūt tīrai un sausai. Darba procesā, ja sastāvs izžūst, šādās vietās ir nepieciešams izsmidzināt papildu daudzumu smērvielas. Pēc darba pabeigšanas ir nepieciešams mazgāt izmantotās kompozīcijas paliekas ar netīrumiem ar tīru ūdeni vai rūpīgi noslaucīt ar mikrošķiedras dvieli. Nelietot uz karstām un siltām virsmām! Nestrādājiet tiešos saules staros!

Piesardzības pasākumi:

Ja nokļūst acīs vai uz ādas virsmas, noskalojiet ar lielu daudzumu ūdens. Ja nepieciešams, apmeklējiet medicīnisko palīdzību. Ievērojiet drošības pasākumus - izmantojiet cimdus un aizsargkrēmus.

Uzglabāšanas apstākļi:

Uzglabāt temperatūrā no 5C līdz 25C. Izvairieties no tiešiem saules stariem. Nelietojiet produktu pēc derīguma termiņa beigām.

Derīguma termiņš: 3 gadi. Izgatavošanas datums: skatīt iepakojumu.

 

Populārākās sadaļas

Piegādes veidi:

DPD Omniva

Apmaksas veidi:

Mastercard Visa PayPal SEB Swedbank Luminor DNB Citadele