LV RU

Auto aksesuāri

534 rezultāti
Skatīt vienlaicīgi:
12
12
24
36
48
96
Izkārtojums:
Kopts un labi uzturēts auto savam saimniekam kalpos daudz ilgāk un tajā allaž būs patīkami iekāpt. Automašīnas tehnisko apkopi un remontdarbus mēs parasti uzticam profesionāliem servisu meistariem, taču auto ikdienas aprūpē daudz varam paveikt pašu spēkiem. Šim nolūkam paredzēts plašs kopšanas līdzekļu klāsts, piederumi un auto ķīmija, lai jūsu auto allaž būtu tīrs, spožs un sniegtu daudz patīkamu braucienu.

Pareizai auto kopšanai ir liela nozīme kopējā automašīnas ekspluatācijā. Kopšana – tas nenozīmē tikai auto nomazgāšanu un salona iztīrīšanu. Kopšana ietver virkni dažādu pasākumu, kur katram ir īpaša nozīme un katrai darbībai paredzēti speciāli produkti. Mazgāšana, pulēšana, vaskošana, stiklu tīrīšana, riteņu disku spodrināšana, salona  kopšana atkarībā no izmantotā apdares materiāla, motora nodalījuma tīrīšana – tā ir tikai daļa no veicamajiem pasākumiem. Turklāt spēkrata kopšana ziemā atšķiras no kopšanas pasākumiem vasarā, atkarībā no gadalaika nepieciešami citi kopšanas produkti un auto ķīmija. Visu nepieciešamo kvalitatīvai auto uzturēšanai jūs varat atrast mūsu internetveikalā autostops.lv

Mūsu piedāvājums:


Līdzekļi virsbūves tīrīšanai – bezkontakta šampūni mazgāšanai ar augstspiediena iekārtu, šampūni mazgāšanai ar rokām, universāla auto ķīmija virsbūves un citu virsmu tīrīšanai, līdzekļi bituma, sveķu un līmes traipu noņemšanai, produkti kukaiņu traipu noņemšanai, disku un hroma detaļu tīrīšanas līdzekļi, auto ķīmija motora nodalījuma tīrīšanai un tīrīšanas līdzekļu pulēšanai.

Līdzekļi virsbūves kopšanai – vasks, aizsardzības pārklājumi, produkti gumijas un plastmasas daļu kopšanai, līdzekļi stikla tīrīšanai, pulēšanai un aizsardzībai pret lietus radītajiem nosēdumiem.

Ķīmiskās tīrīšanas un salona kopšanas produkti – universāla auto ķīmija salona interjera tīrīšanai, traipu tīrīšanai paredzētie produkti, vinila un plastmasas detaļu kopšanas līdzekļi, ādas tīrīšanas produkti, smaržas un gaisa atsvaidzinātāji, tekstila aizsardzības līdzekļi.

Pulēšanas piederumi un līdzekļi – instrumenti, pastas, māls un lubrikanti, maskēšanās līmlentes, krāsas biezuma mērītāji.

Dezinfekcijas līdzekļi rokām – aktuāls produkts pandēmijas situācijā, noderēs arī pēc auto kopšanas pasākumu veikšanas. Ērti turams auto salonā.


Mūsu priekšrocības:


Teicamas kvalitātes produkcija – visi auto kopšanai paredzētie produkti un auto ķīmija ražoti pie sertificētiem, Eiropā vadošiem ražotājiem, kas garantē augstu kvalitāti un vēlamo rezultātu.

Izdevīgas cenas – pateicoties mūsu sadarbības partneriem, varam piedāvāt elastīgas un konkurētspējīgas cenas.

Ātra piegāde – nodrošinām piegādi 1 – 3 darbdienu laikā, izmantojot jums ērtāko piegādes servisu.

Profesionālas konsultācijas par jūsu vajadzībai piemērotākā auto kopšanas līdzekļa izvēli un lietošanu;

Atsaucīgs klientu serviss.


Mūsu kopšanas produktu sortiments un auto ķīmija regulāri tiek papildināti ar jauniem produktiem. Sekojiet līdzi un izvēlieties savam auto piemērotāko internetveikalā www.autostops.lv!

Populārākās sadaļas

Piegādes veidi:

DPD Omniva

Apmaksas veidi:

Mastercard Visa PayPal SEB Swedbank Luminor DNB Citadele