LV RU

Auto aksesuāri

71 rezultāti
Skatīt vienlaicīgi:
12
12
24
36
48
96
Izkārtojums:
Lai cik rūpīgs būtu auto saimnieks, auto paklājiņi ir viens no tiem salona aksesuāriem, kas laika gaitā mēdz nodilt un tos nepieciešams nomainīt. Risinājums ir ātrs un vienkāršs – auto paklājiņi plašā sortimentā iegādājami internetā.

Paklāji auto salonā nepieciešami, lai aizsargātu automašīnas grīdu no netīrumiem, bojājumiem un korozijas. Auto paklājiņi ir pakļauti mitrumam, smiltīm, dubļiem, dažādiem netīrumiem, kas nokļūst salonā. Papildu nodilumu rada apavu radītais spiediens uz paklāju virsmas. Jo intensīvāka auto izmantošana, jo paklāji pakļauti augstākam nodiluma riskam. Risinājums? Iegādāties automašīnas zīmolam paredzētos oriģinālos paklājiņus pie konkrētā zīmola dīlera un maksāt par tiem augstu cenu, meklēt tos specializētā auto piederumu veikalā vai visērtāk – iegādāties tos internetā. Internetveikalā autostops.lv plašā izvēlē piedāvājam gan universālos auto paklāju komplektus, gan paklājus konkrētiem auto modeļiem.


Mūsu priekšrocības:

- Teicamas kvalitātes produkcija – visi auto paklājiņi, kas iekļauti sortimentā, izgatavoti specializētās auto piederumu ražotnēs.
- Auto paklājiņi vecāka gadagājuma automašīnām – laba iespēja iegādāties oriģinālu paklāju komplektu auto modeļiem, kas vecāki par četriem gadiem. - Izdevīgas cenas – pateicoties mūsu sadarbības partneriem, varam piedāvāt elastīgas un konkurētspējīgas cenas.
- Ātra piegāde – nodrošinām piegādi 1–3 darbdienu laikā, izmantojot jums ērtāko piegādes servisu.
- Profesionālas konsultācijas un atsaucīgs klientu serviss.


Auto paklāju izvēles iespējas:

- pēc novietojuma – auto paklājiņi atsevišķi salonam vai bagāžniekam. Tie ir pilnībā atšķirīgi paklāju veidi gan pēc formas, izmēra un arī materiāla.
- pēc auto modeļa – universāli paklāji, kas der praktiski visiem auto modeļiem, vai konkrētam auto modelim paredzēti auto paklājiņi.
- pēc paklāju materiāla – plašāko sortimentu veido gumijas un auduma jeb tekstila auto paklājiņi. Gumijas paklāji ir izplatītākais paklājiņu veids. To būtiskākā priekšrocība ir augsta mitrumizturība. Auduma auto paklājiņi absorbē mitrumu, tie iegādājami dažādās krāsās un to cena ir zemāka nekā gumijas paklājiem. Auduma paklājus viegli mazgāt, nodrošinot regulāri tīru salonu.


Mūsu auto paklāju sortiments regulāri tiek papildināts ar jauniem produktiem. Sekojiet līdzi un izvēlieties savam auto piemērotāko internetveikalā www.autostops.lv!

Populārākās sadaļas

Piegādes veidi:

DPD Omniva

Apmaksas veidi:

Mastercard Visa PayPal SEB Swedbank Luminor DNB Citadele